Przedszkole nr 343

Witryna Przedszkola nr 343 na Ursusie

OVERVIEW

The website przedszkole343.waw.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have traversed twenty pages within the web site przedszkole343.waw.pl and found one website associating themselves with przedszkole343.waw.pl.

PRZEDSZKOLE343.WAW.PL TRAFFIC

The website przedszkole343.waw.pl is seeing a fluctuation levels of traffic until the end of the year.
Traffic for przedszkole343.waw.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole343.waw.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole343.waw.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE343.WAW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole343.waw.pl Mobile Screenshot of przedszkole343.waw.pl Tablet Screenshot of przedszkole343.waw.pl

PRZEDSZKOLE343.WAW.PL SERVER

I found that a lone page on przedszkole343.waw.pl took two thousand one hundred and seventy-five milliseconds to load. Our web crawlers could not discover a SSL certificate, so in conclusion I consider przedszkole343.waw.pl not secure.
188.116.9.53

We identified that przedszkole343.waw.pl is employing the LiteSpeed server.

Przedszkole nr 343

Witryna Przedszkola nr 343 na Ursusie

PARSED CONTENT

The website has the following on the web site, "Potyczki sportowe w Przedszkolu Integracyjnym nr 137." I analyzed that the web site also said " Dzień Mamy i Taty - grupa I." They also stated " Dzień Mamy i Taty - grupa III. Dzień Mamy i Taty - grupa II. Dzień Mamy i Taty - grupa IV. Witamy serdecznie na stronie Przedszkola nr 343 w Warszawie! Do oglądania tej strony zapraszamy rodziców i dzieci, którzy są już związani z naszym przedszkolem i tych, którzy dopiero szukają przyjaznego miejsca do zabawy i nauki dla swojego malucha. Życzymy ciekawej lektury i miłej zabawy! Święto Mamy i Taty." The meta header had przedszkole as the first search term. This keyword was followed by publiczne, 343, and warszawa which isn't as important as przedszkole. The other words they uses is ursus. nied1wiadek is also included and will not be viewed by web crawlers.

ANALYZE OTHER BUSINESSES

Witamy w przedszkolu 345

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 345. W Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 2. Witamy w naszym przedszkolu! .

Aktualności

Zapraszamy do naszego przedszkola - powierz nam swój skarb. Z okazji zbliżających się wakacji życzymy Wszystkim. Dzieciom rozpoczynającym naukę w szkole życzymy samych sukcesów na kolejnym szczeblu edukacji.

O nas - przedszkole35

Samorządowe Przedszkole nr 35 z Oddziałami Integracyjnymi im. Przedszkole zostało otwarte 1 września 1984 roku. Znajduje się z dala od zgiełku ruchliwych ulic, otoczone dużą ilością zieleni. Posiada własny, duży i bezpieczny ogród. Nasza placówka jest miejscem, w którym wychowujemy, uczymy. Dzieci naszego przedszkola są świadome przynależności narodowej poprzez ukierunkowane działania wychowawczo- dydaktyczne.

szkolnastrona - Przedszkole 352 w Warszawie - Przedszkole nr 352 w Warszawie -

Kampania Sześciolatku witaj w szkole. Przedszkole nr 352 w Warszawie. Z TEJ OKAZJI SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO BIBLIOTEKI. Z UŻYCIEM RÓŻNYCH TECHNIK PLASTYCZNYCH.

Przedszkole nr 366

Regulamin korzystania z placu zabaw. Zasady przyprowadzania i odbierania dzieci.